2015
  2015/2
Kezdőoldal: 41
 =>  
Március 11-én kezdődött a Néprajzi Múzeumban Kerezsi Ágnes néprajzkutató hatrészes előadássorozata az észak-ázsiai sámánizmus múltjáról és jelenéről. Az itt megjelent ajánlóban az előadások időpontja, és témavázlata szerepel.