2025
  2025/6
Kezdőoldal: 27
 =>  
1975-ben végzett az Állami Balett Intézetben az első néptánctagozatos osztály. A végzett évfolyam hallgatói 2025. augusztus 30-án vehették át az aranydiplomát és emlékeztek az elmúlt évtizedekre. Ők voltak azok, akik az első táncházakban, tánctáborokban tanítottak és új szemléletet hoztak a néptánctácmozgalomba – Héra Éva gondolatai az évforduló kapcsán, és Fodorné Molnár Márta köszöntőbeszéde.